۷۳۵-آغاز رسمی فعالیت بخش عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن+محبت و رابطه آن با نوع لباس

همزمان با افتتاح رسمی بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بخش عفاف و حجاب نیز با حضور مسولان و کارشناسان و غرفه داران آغاز بکار کرد.

به گزارش گروه فرهنگی جام نیوز به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، در آیین گشایش بخش عفاف و حجاب نوش آبادی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید محمدی دبیر شورای عالی قرآن، شیخ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و مسئولان اجرایی این بخش حضور داشته و از غرفه ها و سالن های عفاف و حجاب بازدید کردند.

نوش آبادی با تقدیر از تلاش دست اندارکاران و فعالان عفاف و حجاب بر حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالیت های این بخش تاکید نمود.

همچنین محمدی، دبیر شورای عالی قرآن کشور نیز به ساماندهی مطلوب فعالان این بخش توسط کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره داشته و اقدامات صورت گرفته را ستود.


در ادامه شیخ نماینده مردم تهران نیز آمادگی خود و کمیسیون متبوع در مجلس شورای اسلامی برای حمایت از فعالیتهای عفاف و حجاب را اعلام داشت.

 
عرضه حجاب نوجوان در بخش عفاف و حجاب  

همزمان با بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و در بخش عفاف و حجاب این نمایشگاه ، لباس حجاب ویژه نوجوان عرضه می شود.

کارگروه ساماندهی مدولباس کشور در سالهای اخیر و با توجه به نیاز سنجی انجام شده اقدام به معرفی و حمایت از فعالیتهای تخصصی نموده است. در همین راستا و با توجه به نیاز شدید جامعه در گروه سنی نوجوان ، حمایت از فعالیتهای این بخش را در دستور کار قرار داده و نمونه های موفق و ارزنده این گروه که توسط طراحان ارزشمند و تولید کنندگان فعال به تولید رسیده را عرضه کرده است.


این نمونه ها با عنوان لباس " حجاب نوجوان " و در طرح ها و رنگ های مختلف در بخش عفاف و حجاب عرضه می شود.