۵۳۵-پاره کردن قرآن؛ گستاخی صهیونیست‌ها در تحریک فلسطینیان +محبت به شیطان

گروه بین‌الملل: نیروهای اشغالگر صهیونیست با حمله به خانه «ایهاب مسوده»،‌ شهید انتفاضه قدس و ویران ساختن آن، برای تحریک خانواده این شهید،‌ اقدام به پاره کردن قرآن کریم کردند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی «فلسطین اون‌لاین»، پس از هجوم رژیم اشغالگر صهیونیستی به منزل شهید «ایهاب المسوده»، واقع در منطقه «جبل الشریف» در شهر الخلیل و مشاهده خونسردی خانواده وی در مقابله با این اقدام آنها، به‌منظور تحریک احساس آن‌ها اقدام به پاره کردن کتاب مقدس قرآن کریم کردند.saa

ایهاب مسوده در سومین ماه آغاز انتفاضه قدس در هفتم دسامبر سال ۲۰۱۵ میلادی طی حمله با سلاح سرد در مرکز ایست و بازرسی «ابوریش»، یک نظامی صهیونیست را به ضرب چاقو زخمی کرد که صهیونیست‌ها وی را اعدام کردند.

مادر شهید مسوده در این‌باره می‌گوید: ویران کردن منزلمان، ما را تضعیف نمی‌کند، رژیم اشغالگر اسرائیل گمان می‌کند با این اقدام خود، روحیه ما را تضعیف و متزلزل می‌سازد اما این تنها گمان است.

مادر این شهید در ادامه به اقدام یکی از سربازان رژیم اشغالگر اشاره و بیان کرد: اقدام صهیونیست‌ها در پاره کردن این کتاب مقدس به‌منظور تحریک احساسات ما و انتقام از ما باعث رنجش خاطرمان شد.

وی افزود: با وجود از دست دادن خانه و شهادت پسرم، هرگز نارحت نیستم زیرا از اهمیت و ارزش شهادت در راه خدا آگاه هستم اما چیزی که باعث نارحتی و رنج خاطر من شد اقدام صهیونیست‌ها در پاره کردن قرآن کریم بوده است.

رژیم صهیونیستی تاکنون منزل چندین شهید و عامل اجرای عملیات‌های ضدصهیونیستی را در جریان انتفاضه قدس تخریب کرده است. از آغاز انتفاضه قدس (۹ مهر) تاکنون ۲۰۶ فلسطینی شهید شده‌اند.

مردم فلسطین همچنان مورد اذیت و آزار رژیم اشغالگر با روش‌های مختلف قرار دارند اما این تصمیمات ظالمانه و نژادپرستانه رژیم صهیونیستی فقط پایداری و شکیبایی فلسطینیان را افزایش می‌دهد و با هر تصمیم ظالمانه سران صهیونیست، فلسطین ملتهب‌تر شده و شدت درگیری‌ها افزایش می‌یابد.